Groomer | Fryzjer zwierząt | Psi fryzjer | Strzyżenie psów

Marcin Horyna
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Szukasz stabilnej pracy w miłej atmosferze i z możliwościami rozwoju? Masz doświadczenie w pielęgnacji zwierząt i kochasz czworonogi? Dołącz do naszego zespołu!

Salon Pielęgnacji Zwierząt poszukuje Groomera!

Zakres obowiązków:

• kąpiel zwierząt z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków
• rozczesywanie sierści
• trymowanie
• strzyżenie
• obcinanie pazurów
• mycie zębów zapobiegające tworzeniu się kamienia nazębnego
• czyszczenie uszu – usuwanie woskowiny i brudu za pomocą specjalnych preparatów
• usuwanie insektów
• dobieranie fryzur i kosmetyków do potrzeb zwierząt
• doradztwo w zakresie pielęgnacji zwierząt
• utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku

Wymagania

• minimum 1-roczne doświadczenie w zawodzie groomera
• otwartość i miłość do zwierząt
• łagodne i cierpliwe podejście do zwierząt
• doskonałe podejście do czworonogów
• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
• odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
• umiejętność komunikowania się z klientem
• rzetelność i dokładność w wypełnianiu powierzonych zadań i obowiązków

Oferujemy

• nowoczesne miejsce pracy: w pełni wyposażony salon groomingu, przestronne stanowiska pracy, komfortowe warunki.
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych

Jeśli posiadasz te cechy i chcesz rozwijać się w zawodzie groomera, zgłoś się do nas!

Czekamy na Twoje CV.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)